Oferta


Oferta obsługiwanej przeze mnie każdego rodzaju imprezy zawiera propozycję związaną z nagłośnieniem, oświetleniem oraz prowadzeniem. Cena  imprezy dostosowana jest  do jej charakteru w indywidualnej ofercie uwzględniającej oczekiwania moich Gości.

 

Wesele, poprawiny

 

W cenie oferuję

 

- Opracowanie scenariusza przyjęcia, który będzie uwzględniał Państwa oczekiwania co do wyboru zabaw, sposobu ich prowadzenia, form oczepin, podziękowań. Przygotowany na ten dzień repertuar oparty będzie  na Państwa preferencjach muzycznych, a dobrany program animacyjny zostanie przesłany do wcześniejszej akceptacji.

– Profesjonalne nagłośnienie,
– Profesjonalne oświetlenie
- Dynamiczne prowadzenie Państwa uroczystości (oferta zabaw,tańców intergracyjnych w zakładce repertuar, zabawy)
– Efekty specjalne między innymi: wytwornicę baniek mydlanych, wytwornicę mgły, tuby  konfetti
- W trakcie Uroczystości jestem do Państwa dyspozycji i służę pomocą w realizacji scenariusza weselnego. Wszystkie szczegóły dotyczące planu realizacji od strony restauracji uzgadniam z obsługą, tak żeby wszystkie zaplanowane elementy tworzyły jedną całość.

- Podczas zabawy spełniam również prośby Gości weselnych

 

Urodziny (18 - tki i każde inne), rocznice ślubu, studniówki, imprezy firmowe i integracyjne

 

Osiemnastka to oficjalne wejście w świat dorosłych. Jak nie uczcić takiego wydarzenia odlotową imprezą? A kolejne jubieleusze urodzinowe czy też ślubne?  Są to niezwykle ważne i cenne uroczystości w życiu Waszym i Waszych bliskich. Świętuje się je w gronie większym lub mniejszym, ale są to tak emocjonujące wydarzenia dla Jubilata, że warto sprawowanie pieczy nad przebiegiem imprezy powierzyć profesjonalnej obsłudze. Przed planowanym wydarzeniem  zawsze omawiam plan i ustalam charakter urodzin. Dzięki temu oczarujecie Sobą i Swoim jubileuszem grono najbliższych. A Wasza impreza będzie tak poprowadzona, że poczujecie się w tym dniu nie tylko swobodnie, ale przede wszystkim wyjątkowo!

Uważacie, że w Waszej firmie można by zorganizować jakąś imprezę firmową, żeby pracownicy trochę się między sobą poznali i miło spędzili czas nie na gruncie zawodowym? Bardzo dobry pomysł, ale za pewne zastanawiacie się jak to wszystko zorganizować, żeby wszyscy doskonale się bawili i zapamiętali tą imprezę  na długo. To proste! DJ rozkreci imprezę! Nie ma lepszej integracji niż ta przez muzykę, taniec i dobrą zabawę!

 

W cenie oferuję

– Profesjonalne nagłośnienie,
– Profesjonalne oświetlenie
- Dynamiczne prowadzenie Państwa uroczystości ( do wyboru zabawy i konkursy, tańce integracyjne)

 

Każda impreza może mieć taki charakter , jakiego Państwo będa sobie życzyli!

Może to być impreza tematyczna prowadzona w klimacie np.

- Rock'n Roll Party w stylu lat 50- 60 tych

- Gorączka sobotniej nocy! - lata 70- te

- Latino party

- Country

- Bal przebieranców

- Kicz party i wiele innych

 

Dodatkowo oferuję

- Karaoke

- Animatora zabaw dla dzieci

- Kapelę góralską